Наша адреса: 01015,
вул. Лейпцизька, 11a
тел. (044) 280-7506, 280-5315


  
Центр “Лідер-СПОРТ”

Презентаційні матеріали

Програма “Лідер-СПОРТ” розроблялася і була створена в 1999 - 2000 н.р. Основне завдання програми – пропаганда здорового способу життя і поліпшення здоров'я дітей за допомогою:

 • збільшення тижневого фізичного навантаження учнів;
 • залучення дітей до масових занять фізкультурою і спортом;
 • поліпшення загального фізичного стану здоров'я учнів.

Програма складається з 2-х частин:
1. Комплекс спортивних заходів в молодших класах.
2. Комплекс спортивних заходів в середніх і старших класах.

Перша частина програми складає 5-ти хвилинні комплекси фізичних вправ після закінчення кожного уроку. Це вправи для поліпшення опорно-рухової системи, системи дихання, корекції зору і стимулювань серцево-судинної системи. Крім того, введені обов'язкові уроки спортивних танців для молодшої школи і 5-7 класів – 1 година в тиждень. Таким чином, фізичне навантаження на учнів 1-3 класів збільшилося на 4 години і складає 6 годин на тиждень.

В другій частині програми були введені обов'язкові заняття в спортивних секціях для учнів 5-11-х класів. Кожний учень зобов'язаний 2 рази на тиждень займатися в одній з секцій по 90 хвилин. Для цього в ліцеї було створено 11 спортивних секцій. Це секції баскетболу, волейболу, туризму, шахів, атлетичної гімнастики, ушу, рукопашного бою, настільного тенісу, стрільби і військово-прикладних видів спорту, ігор Го і спортивних танців. До занять в секціях не залучаються учні, які займаються в секціях поза ліцеєм, учні, що мають захворювання (вони займаються в групі ЛФК). Окрім цього, учні 1-3-х класів також займаються в секціях Го, ушу, шахів.

Всі ці заходи дають можливість займатися з дітьми весь день (з 8.00 до 20.00).

В ліцеї працюють секції:

 • Секція баскетболу. Керівник секції – заслужений тренер СРСР і України Резцов Борис Миколайович, тренер ДЮСШ. Члени секції неодноразово ставали призерами першості Печерського району.
 • Секція волейболу. Керівник секції – Руда Галина Олександрівна. Збірна команда ліцею з волейболу є 4-х кратним чемпіоном Печерського району серед шкіл району.
 • Секція туризму та спортивного орієнтування. Керівники секції – тренера збірної команди України з туризму Стрижак Олена Анатоліївна та Калінкін Олександр Борисович. Члени секції є 2-х кратними чемпіонами України, багатократними чемпіонами м. Києва. В рядах секції підготовлено 12 кандидатів в майстри спорту і 4 майстри спорту. Вони стали 4-х кратними переможцями першості по туризму міст героїв СНД.
 • Секція шахів. Керівник секції – Буфін Гліб Сергійович, тренер шахової школи "Дебют". Учні секції є багатократними чемпіонами Печерського району, в рядах секції підготовлено 2 кандидати в майстра спорту.
 • Секція Самбо. Керівник секції – призер кубка України Зайвєлєв Ігор Борисович . В секції займаються учні 2-11 класів. Члени секції за допомогою різних вправ значно підвищують стан фізичної підготовки, готуються до участі в різних змаганнях.
 • Секція атлетичної гімнастики. Керівник секції - майстер -спорту Міжнародного класу України, кандидат в майстри спорту СРСР, неодноразовий чемпіон Вірменської СРСР, призер Всесоюзних змагань Мєчіков Євгеній Олексійович. Основна спрямованість роботи секції – поліпшення здоров'я учнів, підвищення фізичного розвитку, гармонійна досконалість тіла людини.
 • Секція стрільби і військово-прикладних видів спорту. Керівник секції – викладач ДПЮ, полковник запасу Соломатін Віктор Борисович. Члени секції неодноразово ставали чемпіонами Печерського району по стрільбі з дрібнокаліберної гвинтівки. В 2001 і 2002 роках вони стали чемпіонами Печерського району по військово-прикладних видах спорту і захищали честь району на міській спартакіаді.
 • Секція настільного тенісу. Керівник секції – кандидат в майстри спорту України Бондаренко Юрій Григорович. Головний напрямок роботи секції – поліпшення загальної фізичної підготовки учнів, проведення районних змагань і підготовка збірної команди ліцею в змаганнях району і міста.
 • Секція спортивних танців. Керівник секції – майстер спорту міжнародного класу, суддя і тренер вищої категорії, чемпіон СРСР, член професійного Англійського Королівського товариства Сенченко Юрій Борисович. Задача секції – популяризація танцювального спорту в Україні, формування гармонійно розвинутої особи і орієнтація на здоровий спосіб життя.
    Вверх

                                                      Copyright © 2002 ! KYIVO-PECHERSKIY LYCEE № 171 “LEADER”.  All rights reserved.