Наша адреса: 01015,
вул. Лейпцизька, 11a
тел. (044) 280-7506, 280-5315


  

Наші Герої

Григоренко Ніна Федорівна працює в ліцеї з 1961 року, пройшла всі етапи: вчитель математики, заступник директора з навчально-виховної роботи, з 1974 року директор школи №171.

Ніну Федорівну вирізняє висока вимогливість до себе і до оточуючих. Вона дає учням міцні знання, прививає любов до свого предмету. Як директор школи вона зуміла чітко організувати роботу педагогічного колективу школи, продовжити і удосконалити кращі традиції.

Вимоглива, справедлива, цілеспрямована в роботі. Багато уваги приділяє роботі з молодими вчителями, виступаючи їх наставником.

 

Завідонова Лариса Федорівна - вчитель англійської мови. Працює в ліцеї з 1961 року. Постійно удосконалює свій методичний і професійний рівень.

Уроки - це творчий пошук нових форм і методів викладання предметів, які сприяють вдосконаленню знань англійської мови.

Учні Лариси Федорівни - призери районних і міських олімпіад. Вона є беззмінним керівником методичного об'єднання вчителів англійської мови Печерськ району. Випускники з вдячністю і любов'ю згадують навчання в школі, дбайливе, уважне ставлення класного керівника.

Лариса Федорівна - відмінний організатор. Протягом 16 років була головою профспілкового комітету, секретарем парторганізації. На всіх посадах проявляла високі організаторські здібності.

 

Богачова Ольга Василівна - вчитель хімії. Працює в ліцеї з 1961 року. Уроки проводить на високому професійному і методичному рівні.

Постійно в творчому пошуку. Вимоглива до себе і до своїх вихованців, дає учням глибокі, міцні знання, одержима в своїй роботі. Систематично проводить позакласну роботу. Вихованці Ольги Василівни учасники районних і міських олімпіад. Протягом 10 років керувала кафедрою природничих наук, проводила цікаві позакласні заходи. Засідання кафедри завжди проводилися на високому науковому рівні. Багато учнів Ольги Василівни вибрали професію хіміка.

 

Карбівська Галина Харлампівна свій трудовий шлях в ліцеї розпочала в 1962 році лаборантом кабінету хімії.

Випускники ліцею з величезною вдячністю згадують Галину Харлампівну, яка майже кожний урок хімії супроводжувала проведенням хімічних дослідів, стимулюючи інтерес і любов до предмету.

В 1986 році отримала вищу освіту, закінчила педагогічний інститут, факультет географії. Працює вихователем груп продовженого дня.

Висока порядність, сумлінність, постійна робота над підвищенням методичної майстерності зробили Галину Харлампівну відмінним вихователем, якому вдячні як учні, так і батьки.

 

Сокуренко Зоя Василівна працює в ліцеї з 1966 року.

До 2000 року Зоя Василівна працювала в ліцеї вчителем-класоводом, після - вихователем групи продовженого дня. Постійно працює над удосконаленням кваліфікації, цікаво і захоплююче проводить заходи, присвячені різним святам.

Зоя Василівна протягом багатьох років є головою методичного об'єднання вчителів початкових класів, активна в житті ліцею, відповідально відноситься до виконання доручень.

 

Асаулюк Лідія Антонівна працює в ліцеї з 1969 року. За цей час зарекомендувала себе методично грамотним вчителем, який постійно підвищує свої знання, використовуючи на уроках досягнення вітчизняної і зарубіжної педагогіки.

Дуже часто, на уроках Лідія Антонівна використовує аудіо- та відео- матеріали. Її учні постійно беруть участь в олімпіадах, займаючи призові місця. Як вчитель Лідія Антонівна відрізняється цілковитим взаєморозумінням з учнями і батьками. 

Трибушна Надія Миколаївна вчитель української мови і літератури. Працює в ліцеї з 1971 року.

Уроки української мови і літератури Надія Миколаївна проводить завжди на високому творчому рівні, її вихованці знають і люблять предмет.

Багато сил і уваги приділяє позакласній роботі, керує кафедрою словесності. Під її керівництвом удосконалюється методична робота вчителів, створені і опубліковані творчі роботи учнів.

Випускники ліцею люблять Надію Миколаївну і підтримують з нею постійний зв'язок.

 

Середняк Галина Василівна вчитель російської мови і літератури. Працює в ліцеї з 1971 року.

Все своє життя присвятила пошуку творчого викладання свого предмету. Уроки проводить на високому методичному і професійному рівні, доносить до кожного учня красу свого предмету, вчить бачити прекрасне, допомагає усвідомлено підійти до будь-якої теми.

Справедлива, вимоглива, добра та ласкава. Всі ці якості передає своїм вихованцям.

З 1978 року працює заступником директора школи з навчально-виховної роботи. Зуміла чітко організувати роботу складної і відповідальної кафедри - кафедри початкового навчання. Багато сил і енергії вкладає у вдосконалення роботи вчителів початкової школи. Особливу увага приділяє творчому зростанню молодих вчителів.

 

Тесленко Людмила Степанівна постійно підвищує свій методичний рівень вчителя англійської мови. Працює в ліцеї з 1973 року і зарекомендувала себе як висококваліфікований викладач. На уроках використовує досягнення зарубіжної і вітчизняної педагогіки. Широко використовує аудіо- і видіо- матеріали. Учні Людмили Степанівни є призерами районних і міських олімпіад. Як класний керівник користується пошаною і любов'ю серед учнів і батьків.
 

Калугіна Емілія Олександрівна. Працює в ліцеї з 1975 року. Вчитель географії вищої категорії, закохана в свій предмет. Досвідчений вчитель, постійно вдосконалює свою майстерність. Її учні ставали призерами районних, міських і республіканських олімпіад з географії. Емілія Олександрівна виконує громадську роботу, будучи головою методичного об’єднання вчителів природничого циклу.

 
 

Прокопенко Надія Валеріївна працює вчителем початкових класів з 1978 року. Фахівець вищої категорії, досвідчений вчитель, який постійно удосконалює свою майстерність.

Надія Валеріївна багато уваги приділяє вихованню на основі традицій і звичаїв українського народу, багато уваги приділяє роботі з батьками.

    Вверх

                                                      Copyright © 2002 ! KYIVO-PECHERSKIY LYCEE № 171 “LEADER”.  All rights reserved.